Инвестиции

Модератор: Mezhbank

Инвестиции

Сообщение Mezhbank » 06 окт 2010, 12:21

Драстуйтэ. У прошлому мысяци, палучиф зарплату?? А у на же крызис - шо делать не знаю.
Пачитал умных людей - кажуть треба покупать какие то "корзины". Так и зробыб - купив гарну плетёну корзыну.Та говорять шо цього замало. Треба иё чимость там заповнити.
Посоветувалы купыть нафты та золота (говорять "Будешь наче справжний инвестер"). Я так и поробив - купив два трухлитровых быдона нафты, вилив у корзыну. Потим купив золота (хотив грамыв из десять взяти але не вистачило грошыкив - купили разом ыз сусидами - попиляли цей злиток на висисмнадцять шматкив). Узяв свий шматок - кинув у корзину до нафти (тилькы тепер знайти його не можу - може так и було треба?).

Але то пив биды.
Я цю корзыну поставив у колидори - а вона воняе як падлюка. Вынис на двир - утром дивлюсь - Тузик все випив и якось дивно поводиться. Два дни ходыв мов очманилый (ну я з пакетиком звисно за ним - чекаю коли ж мое золото вийде). Не виходить!!!! Мабудь переварив скотиняка така. На третий здих. Так йому падлюци й треба - буде знати як мои инвестыции знычтожать!!!! Так шо понёс я велыки финансови потери.

Для сэбэ зробив висновок - що золото та нафта не надийны инструменти для инвестування. Люди добри, пидкажыть, мож ще е якись варианты??? А то на пидходи ще одна зарплата - КУДИ ИНВЕСТУВАТИ??????
Аватара пользователя
Mezhbank
 
Сообщения: 268
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 22:46

Re: Инвестиции

Сообщение Markel1989 » 30 янв 2011, 10:39

Замечательная фраза и своевременно
Аватара пользователя
Markel1989
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 30 янв 2011, 10:37


Вернуться в Финансовый юмор

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


cron